HKL Auto & Skade

📍 Autoværksteder i Odense

6.3

HKL Auto & Skade i Odense er et autoværksted, der prioriterer ærlighed og kompetent service. De har et ry for at stå ved deres arbejde og undgå unødvendige reparationer, hvilket skaber tryghed for bilisterne. Med fokus på både skade og almindelig vedligeholdelse, er de et oplagt valg for mange bilejere i området.

Værkstedet tilbyder en imødekommende og hjælpsom atmosfære, selv når der er tale om akutte problemer. De er kendt for deres hurtige omgang med opgaver og deres dygtige mekanikere, der er dedikerede til at løse udfordringer og sikre, at din bil kører problemfrit. Et værksted der er værd at overveje for din næste service.

Funktioner og services hos HKL Auto & Skade

Handicapvenlig

  • Kørestolsegnet indgang
  • Kørestolsegnet toilet

Produkter og ydelser

  • Olieskift

Faciliteter

  • Kønsneutralt toilet
  • Mekaniker
  • Toilet

Planlægning

  • Tidsbestilling anbefales

Betalinger

  • Debetkort
  • Kreditkort

Parkering

  • Parkering på stedet

HKL Auto & Skade er på plads 59 ud af 105 i autoværksteder i Odense

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

HKL Auto & Skade har en vurdering af 5 ud af 5 baseret på over 19 anmeldelser on Google

Tina Heise

Takker for hjælpen i går. Et ældre batteri kan få en bil til at lave sjove ting.

Tina Heise ☆ 5/5
Bo Larsen

Super god service og dejligt ærlige mekanikere som tager deres håndværk seriøst og ikke prøver at proppe mere på regningen end nødvendigt. Det bliver helt sikkert mit fremtidige værksted.

Bo Larsen ☆ 5/5
Kim Abrahamsen

Igen en super flot og god service. Denne gang lidt akut, at køre på 3.5 cylinder, holder ikke i længden. De to gutter, gør det godt 👍

Kim Abrahamsen ☆ 5/5
Markus Grønlund

Super god og hurtig service, udført af nogle flinke og kompetente mekanikere. Jeg kan kun varmt anbefale stedet til andre 🙂

Markus Grønlund ☆ 5/5
Ricki Vesterholm

De er altid søde, rare og hjælpsomme og det er også selvom at du møder op uden at have en forudgående aftale.

Ricki Vesterholm ☆ 5/5
Helle Hjorth Mogensen

God service af skønne mennesker til en fair pris

Helle Hjorth Mogensen ☆ 5/5
Jimmi Madsen

Go service og top professionelle... Det fortsætter vi med...

Jimmi Madsen ☆ 5/5
Vis alle anmeldelser

Information om HKL Auto & Skade

Adresse

HKL Auto & Skade er placeret på Lucernemarken 11, 5260 Odense, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på HKL Auto & Skade er +45 52 82 50 04

Website

Hjemmesiden for HKL Auto & Skade er: m.facebook.com/HKLauto

Åbningstider

Mandag: 07:30–16:30
Tirsdag: 07:30–16:30
Onsdag: 07:30–16:30
Torsdag: 07:30–16:30
Fredag: 07:30–14:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

Kontakt os HKL Auto & Skade

    Lignende alternativer til HKL Auto & Skade

    Go up