HC AUTO, VEJLE ApS
HC AUTO, VEJLE ApS ligger i Vejle (Danmark). Fremhævet i kategorien autoværksteder, har den en vurdering på 5.5. Se alle detaljer her.
Funktioner og services hos HC AUTO, VEJLE ApS
Handicapvenlig
- Kørestolsegnet indgang
Faciliteter
- Mekaniker
- Toilet
Planlægning
- Tidsbestilling anbefales
Betalinger
- Debetkort
- Kreditkort
HC AUTO, VEJLE ApS er på plads 56 ud af 71 i autoværksteder i Vejle
Kundeanmeldelser
HC AUTO, VEJLE ApS har en vurdering af 4.8 ud af 5 baseret på over 13 anmeldelser on Google
God service, gratis lånebil. Bilen blev lavet imens vi kørte en tur.
Super hjælpsom mekaniker, som på kort tid fik hjulpet med vores opgave.
Altid god service og prof arbejde
Søde og rare professionelle mennesker
God service
Information om HC AUTO, VEJLE ApS
Adresse
HC AUTO, VEJLE ApS er placeret på Karetmagervej 6, 7100 Vejle, Danmark
Telefon
Telefonnummeret på HC AUTO, VEJLE ApS er +45 75 85 80 10
Website
Hjemmesiden for HC AUTO, VEJLE ApS er: hcauto.dk
Åbningstider
Mandag: 08:00–16:00
Tirsdag: 08:00–16:00
Onsdag: 08:00–16:00
Torsdag: 08:00–16:00
Fredag: 08:00–14:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket