Autonova Aps

📍 Bilforhandlere i Helsingør

7.0

Autonova Aps ligger i Helsingør (Danmark). Fremhævet i kategorien bilforhandlere, har den en vurdering på 7.0. Se alle detaljer her.

Funktioner og services hos Autonova Aps

Handicapvenlig

  • Kørestolsegnet indgang
  • Kørestolsegnet parkering

Betalinger

  • Debetkort
  • Kreditkort
  • NFC-mobilbetalinger

Autonova Aps er på plads 19 ud af 46 i bilforhandlere i Helsingør

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Autonova Aps har en vurdering af 4.7 ud af 5 baseret på over 55 anmeldelser on Google

Claus Samuelsen-Peric

Altid god service og venligt personale.

Claus Samuelsen-Peric ☆ 5/5
Kawa

Godt service 👍

Kawa ☆ 4/5
Claus Rønne

God service. Alle er rigtig flinke og imødekommende..Gode priser på at få serviceret sin bil. Kan varmt anbefales 👍

Claus Rønne ☆ 5/5
Oliver Altman

Vi har i vores firmaet været særdeles tilfreds med køb af varevogne hos Autonova og Per Falken. Efter købet må jeg sige at kundeservice og kommunikation har været i top. Vil bestemt vælge stedet igen.

Oliver Altman ☆ 5/5
Gorm Helles

Rigtig god service i forbindelse med køb af ny bil

Gorm Helles ☆ 5/5
Sussie Hjorth

Meget tilfreds med mit køb, Dygtig og imødekommende salgskonsulent.

Sussie Hjorth ☆ 5/5
Carsten Storbjerg

Super service, så kort kan Det skrives

Carsten Storbjerg ☆ 5/5
Vis alle anmeldelser

Information om Autonova Aps

Adresse

Autonova Aps er placeret på Løvdalsvej 1, 3, 3000 Helsingør, Danmark

Telefon

Telefonnummeret på Autonova Aps er +45 49 25 22 22

Website

Hjemmesiden for Autonova Aps er: autonova.dk

Åbningstider

Mandag: 07:30–17:00
Tirsdag: 07:30–17:00
Onsdag: 07:30–17:00
Torsdag: 07:30–17:00
Fredag: 07:30–17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: 10:00–15:00

Kontakt os Autonova Aps

    Lignende alternativer til Autonova Aps

    Go up